Skip to main content

SYDENT

Estetika zubov

Cieľom estetickej stomatológie je vytvoriť dokonalý a žiarivý úsmev. Jeho základným kameňom sú Vaše zdravé zuby a ústna dutina v kombinácii s premyslenými stomatologickými zákrokmi. Máme bohaté skúsenosti ako premeniť Váš chrup na symetrický a žiarivo biely.

Výhody estetickej stomatológie v SYDENT CLINIC

  • Komplexný pohľad na Váš chrup a jeho zdravie
  • Cit pre detail a vysoké estetické cítenie
  • Všetky služby pod jednou strechou
  • Profesionálne bielenie zubov Pure Whitening

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Estetika zubov

Krásny úsmev pre každý deň

Pomôžeme Vám od základov vystavať žiarivo biely úsmev. V prvom kroku sa postaráme o zdravie Vašich zubov a ústnej dutiny. Poskytneme Vám dentálnu hygienu a ošetríme existujúce zubné kazy.

Následne vymeníme existujúce kompozitné výplne za biele, a zhotovíme Vám fazety a korunky podľa Vašich individuálnych potrieb. Ak bude nutné nahradíme Vaše chýbajúce zuby či ich skupiny implantátmi, a nakoniec Vaše zuby profesionálne vybielime.

Pre dlhotrvajúci efekt Vášho nového chrupu sa oň budeme pravidelne starať a kontrolovať ho každých šesť mesiacov vďaka pokročilej prevencii. A ak to bude vyslovene nutné z času na čas zbavíme Vaše zuby pigmentácie a profesionálne ich vyčistíme. Pacientom poskytujeme profesionálne bielenie zubov Pure Whitening.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.