Skip to main content

SYDENT

Ošetrenie detí

Pomôžeme vám s ošetrením zubov vašich detí v priateľskej atmosfére a príjemnom prostredí. Poskytujeme komplexné služby detskej stomatológie aj pre tých najmenších pacientov. Dokážeme vám že detský zubár dokáže fungovať aj bez stresu a bolesti.

Výhody zubného ošetrenia detí v SYDENT

  • Komplexné služby pre deti na jednom mieste
  • Milý a priateľský prístup k detským pacientom
  • Ošetrovanie zubov bez zbytočnej bolesti
  • Edukácia o čistení zubov a zubných kazoch primeraná veku dieťaťa

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Ošetrenie detí

Stomatológia pre deti bez stresu a bolesti

Vieme že návšteva zubného lekára môže byť pre deti stresujúcim zážitkom. Preto sme pre našich detských pacientov prispôsobili celé stomatologické ošetrenie tak aby prebehlo bez bolesti a zbytočného diskomfortu. Navyše deťom môžeme opraviť zuby s modernými farebnými výplňami, vďaka ktorým sa budú na návštevu zubného lekára tešiť.

Detským pacientom poskytujeme široké portfólio služieb, od ošetrenia kazov, vyšetrenia zubov a ústnej dutiny v prípade úrazov, či domodelovanie zubov v prípade ich zlomenia. Rovnako poskytujeme aj službu pečatenia zubov, ktoré ich ochraňujú pred vznikom zubného kazu.

Poskytujeme tiež službu odstránenia perovej či podjazykovej uzdičky. V našej ambulancii je to rýchly a bezbolestný zákrok, ktorý sa najmä u malých pacientov veľmi rýchlo hojí.

K detským zubárom do našej ambulancie v Bratislave môžete svoje deti objednať jednoducho telefonicky alebo online na našom webe.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.