Skip to main content

SYDENT

Záchovná stomatológia

Záchovná stomatológia je založená na prevencii a jej cieľom je zachovať vlastné zuby pacienta do čo najvyššieho veku. Skladá sa z ošetrenia zubného kazu v skorých štádiách tak aby zabraňovala predčasným stratám zubov.

Výhody záchovnej stomatológie v SYDENT CLINIC

  • Skorá diagnostika zubného kazu vďaka moderným technológiám a odbornosti zubných lekárov
  • Minimálny zásah do zdravých častí zubov
  • Kvalitné a esteticky pekné výplne poškodených zubov
  • Moderné farebné výplne pre najmenších pacientov

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Záchovná stomatológia

Kvalitné ošetrenie zubného kazu

Záchovná stomatológia je založená na predchádzaní nenávratným poškodeniam a stratám zubov u všetkých vekových skupín. Naši špecialisti vám za týmto účelom zhotovia RTG snímku, ktorá je základom diagnostiky zubného kazu.

Neoddeliteľnou súčasťou záchovnej stomatológie je podchytenie hlbokých kazov. Tie častokrát spôsobujú trvalé poškodenie zubov, preto ich ošetrujeme šetrným a minimálnym zásahom do poškodených častí. Následne pre vás zhotovíme kvalitnú a peknú výplň, ktorá ochráni zdravú časť zubov.

Ak je poškodenie zubov závažnejšie, ošetríme vaše koreňové kanály v prípade ak zubný kaz výrazne poškodzuje zubnú dreň. Rovnako vám v prípade potreby zrekonštruujeme korunky zubov pomocou fotokompozitov a moderných materiálov.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.