Skip to main content

SYDENT

Zubná chirurgia

Zubná chirurgia pozostáva z chirurgických zákrokov na zuboch, tkanivách ústnej dutiny a čeľustných kostiach. Jednotlivé zákroky robíme v lokálnej alebo v celkovej anestézii o čom rozhoduje ich náročnosť a možnosti spolupráce zo strany pacienta.

Výhody zubnej chirurgie v SYDENT

  • Rýchla, efektívna a presná pomoc
  • Náročné zákroky sú pre nás rutinou
  • Všetky špecializácie dostupné priamo na klinike
  • Prvotriedna starostlivosť po zákroku

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Zubná chirurgia

Profesionálna pomoc keď je najhoršie

Málokedy je bolesť zubov znesiteľná keď potrebujete pomoc zubného chirurga. Preto vám zabezpečíme profesionálnu a rýchlu pomoc keď ju najviac potrebujete. Samozrejmosťou je prvotriedna starostlivosť priamo po operačnom zákroku.

Zabezpečujeme operácie na mäkkých tkanivách ústnej dutiny (odstránenie uzdičky, mukoplastiky, gingivoplastiky), jednoduché vytrhnutie mliečneho a trvalého zubu, či extrakciu zubu so separáciou koreňov.

Disponujeme chirurgickou odbornou špecializáciou a dokážeme vám pomôcť aj vo veľmi komplikovaných prípadoch. Od chirurgických extrakcií zubov múdrosti, kyretáže v oblasti hrotu koreňa zubu, resekciu koreňového hrotu, až po vyrovnanie kostných hrebeňov.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.