Skip to main content

SYDENT

Zubné náhrady

Zubné náhrady slúžia na vyriešenie závažných zubných kazov prípadne strát zubov. Zabezpečujeme ich fixnými alebo snímateľnými zubnými protézami. V Sydente pripravujeme špičkové zubné náhrady ktoré od vašich zubov nerozoznajú ani najbližší.

Výhody zubných náhrad od SYDENT

  • Profesionálne poradenstvo pri výbere riešenia zubnej náhrady
  • Vysoko kvalitné vyhotovenie a špičkové materiály
  • Trvácne riešenie pre Váš úsmev a život

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Zubné náhrady

Protetika ktorá vydrží pod tlakom

Zabezpečíme Vám kvalitné zubné náhrady pre každú situáciu. Ak potrebujete nahradiť jeden zub, alebo viacero pomôžeme Vám vybrať najvhodnejšie riešenie. Následne ho zapracujeme do Vášho existujúceho chrupu tak, ako by bolo jeho súčasťou od nepamäti.

V rámci fixných zubných náhrad pracujeme s keramickými a kompozitnými fazetami, či živicovými korunkami. Vytvárame kovokeramické i celokeramické korunky a mostíky. Problémom nie sú ani fixné korunky a mostíky na zubných implantátoch.

Snímateľné zubné náhrady vytvárame podľa individuálnych potrieb klientov. Od čiastočne snímateľných zubných náhrad, cez podopreté zubné náhrady až po skeletované zubné náhrady. Samozrejmosťou je aj protetické ošetrenie defektov chrupu kombinované so zubnými implantátmi.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.