Nová identita, nový úsmev!

S potešením Vám oznamujeme, že naša stomatologická klinika SYDENT CLINIC práve prešla zásadnými zmenami a s nadšením Vám predstavujeme našu novú vizuálnu identitu a vylepšenú webovú stránku!

Nové logo, nový štýl: Naše nové logo je vizuálnym vyjadrením našej histórie, oddanosti kvalite a odborným stomatologickým službám, ktoré poskytujeme. Je to symbol nášho neustáleho úsilia o vylepšenie Vášho úsmevu.

Moderná a interaktívna webová stránka: Navštívte našu novú webovú stránku a objavte bohatý obsah týkajúci sa našich služieb, odborníkov, a vzdelávacích informácii, ktoré Vám pomôžu lepšie porozumieť Vašim zubom a oblasti ústnej starostlivosti.

Náš záväzok k väčšiemu úsmevu ostáva nezmenený: Napriek zmene našej vizuálnej identity sa náš záväzok k Vám a Vášmu ústnemu zdraviu nemení. Naopak, neustále zvyšujeme vlastné štandardy pri všetkých typoch ošetrení, aby sme Vám poskytli najlepšiu možnú starostlivosť o Vaše zuby.

Ďakujeme za Vašu vernosť a dôveru. Teší nás, že budeme s Vami pokračovať na ceste k zdravému a krásnemu úsmevu. Nezabudnite sledovať naše sociálne siete pre ďalšie aktualizácie a užitočné informácie o ústnej starostlivosti!

S úctou,

Tím SYDENT CLINIC

Objednajte sa na vyšetrenie