Zubné implantáty

Zubné implantáty sú vhodným riešením pre alternatívne náhrady chýbajúceho zuba alebo celej skupiny zubov. Majú vysokú životnosť a plne obnovujú žuvaciu schopnosť chrupu. V našich zubných ambulanciách používame len špičkové značky zubných implantátov.

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Dokonalá náhrada chýbajúcich zubov

Zubné implantáty spĺňa tie najvyššie štandardy na funkčnosť chrupu a krásu vášho úsmevu. V prípade záujmu je nutná konzultácia s implantológom a zhotovenie RTG snímky, prípadne 3D CT. Po analýzenavrhneme liečebný plán avypracujeme cenovú kalkuláciu vášho ošetrenia.

Zubné implantáty sú alternatívou náhrady chýbajúceho zuba alebo skupiny zubov. U nás poskytujeme riešenia aj pre bezzubých pacientov. Zavedenie zubného implantátu sa robí v lokálnej anestézii, na požiadanie pacienta aj v celkovej anestézii. Samotný zákrok trvá len 40 minút.

Zahojenie zubného implantátu po implantácii v čeľusti a sánke trvá od 6 – 26 týždňov. Po jeho úspešnom dokončení nasleduje nasadenie zubnej korunky. Životnosť zubných implantátov je vysoká, nutné sú však pravidelné preventívne prehliadky a dôkladná dentálna hygiena.

Objednajte sa na vyšetrenie