Skip to main content

SYDENT

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je základným pilierom zdravých zubov a ústnej dutiny. Cieľom je minimalizovať tvorbu zubného povlaku a zubného kameňa. Pomôžeme vám odstrániť viditeľné i neviditeľné nánosy ktoré spôsobujú zubný kaz. Naučíme vás ako správne pracovať so zubnou kefkou, zubnými niťami, zubnými pastami a ústnymi vodami. Dentálnu hygienu vykonávame u detí aj dospelých.

Výhody dentálnej hygieny v SYDENT

  • Bezbolestné odstránenie zubného kameňa a povlaku
  • Profesionálne pieskovanie zubov a fluoridácia
  • Nastavenie individuálneho profilu frekvencie hygieny
  • Dentálna hygiena formou hry pre deti v zubnom kresle

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena pre dospelých a deti

Dentálna hygiena je dôležitá preto, lebo málokto si čistí zuby správne, čo vedie k tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa. Pri dlhodobo zlom stave ústnej hygieny sa objavia ochorenia ďasien, slizníc a zubný kaz, ktoré svojimi účinkami výrazne poškodzujú tkanivá zuby, či celé zubné oblúky.

Počas dentálnej hygieny vám naši špecialisti ukážu správnu techniku čistenia zubov a individuálne odporučia nástroje zubnej hygieny. Vďaka tomu zistíte aká zubná kefka, dentálna niť, zubná pasta a výplachová voda je pre vaše zuby a ústnu dutinu najvhodnejšia.

Rovnako vás naučíme správnu techniku čistenia zubov, ktorú si vyskúšate na zubných modeloch. Deti sa techniku čistenia naučia hravou formou v zubnom kresle. Chyby dentálnej hygieny je možné vždy napraviť, vďaka čomu budete mať vy i vaše deti zdravé a silné zuby.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.