Skip to main content

SYDENT

Estetická medicína

V našich ambulanciách poskytujeme aj služby estetickej medicíny. Pacientom pomáhame s aplikáciou botulotoxínu v oblasti čela, očí, úst i brady. Rovnako ošetrujeme pery a tvár pacientov prostredníctvom kyseliny hyalurónovej.

Výhody estetickej medicíny v SYDENT CLINIC

  • Profesionálna korekcia mimických vrások
  • Hĺbková hydratácia a vyhladzujúci efekt
  • Prirodzená korekcia a väčší objem pier

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Estetická medicína

Dajte zbohom vráskam

Botulotoxín aplikujeme do oblastí čela, očí, úst a brady jemnou injekčnou ihlou do svalov alebo podkožia v liečenej oblasti. Samotný zákrok trvá niekoľko minút, pričom finálny efekt sa rozvinie do 14 dní od zákroku a trvá približne 3 mesiace. Opakovanými aplikáciami sa dĺžka efektu predĺži až na 9 a viac mesiacov.

V našich ambulanciách pracujeme s profesionálnymi výplňovými materiálmi STYLAGE. Počas jednej procedúry dokážu perfektne vytvarovať vaše ústa a eliminovať výskyt jemných vrások v ich okolí. Táto procedúra dokonale obnoví mladosť a plnosť pier.

Rovnako vám pomôžeme spevniť a vytvarovať vašu tvár. Vďaka objemovým gélom s obsahom kyseliny hyalurónovej vrátime vašim tkanivám stratený objem. Výsledkom ošetrenia je hladká a pevná pleť, ktorá dodá vašej tvári mladý a energický vzhľad.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.