Skip to main content

SYDENT

Preventívna prehliadka

Preventívna prehliadka u zubného lekára je komplexné vstupné vyšetrenie, ktoré ochráni Vaše zdravie i financie. Pozostáva z dôsledného vyšetrenia ústnej dutiny počas ktorého zhodnotíme stav Vášho chrupu, slizníc, jazyka a slinných žliaz.

Výhody preventívnej prehliadky v SYDENT CLINIC

  • Preventívnu prehliadku vykonáva odborník v stomatológii (zubný lekár)
  • Bezbolestné a rýchle vyšetrenie
  • Moderné diagnostické vybavenie, röntgen zubov
  • Zubný lekár Vám ponúkne vhodný spôsob liečby zubov
  • Automatické pripomienky aby ste na prevenciu nezabudli

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Preventívna prehliadka

Prevencia, základ zdravého a krásneho chrupu

Počas preventívnej prehliadky naši špecialisti zhodnotia stav Vášho chrupu a navrhnú vhodný spôsob liečby. Vďaka vysokej odbornosti a špičkovej diagnostike prebieha zubná preventívna prehliadka do 30 minút.

Naše zubné ambulancie sú vybavené RTG zariadeniami, ktorých výstupy (röntgen zubov) si môžete pozrieť priamo so zubným lekárom z pohodlia kresla. Súčasťou vstupného vyšetrenia je fotografický záznam klinického stavu dutiny ústnej pacienta, ktorý je veľmi dôležitý v komunikácii so zubnými laboratóriami.

Po diagnostike pacientovi navrhneme komplexný plán zubného ošetrenia, ktorý zabezpečí aby mal pacient čo najdlhšie svoje vlastné zuby, prípadne moderné zubné náhrady. Neoddeliteľnou súčasťou je aj finančný plán, ktorý pozostáva z podrobnej finančnej kalkulácie nasledujúcich ošetrení.

Na preventívnu prehliadku do našich zubných ambulancií v Bratislave v Starom Meste sa môžete objednať online alebo aj telefonicky.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.