Zubná protetika

[vc_row type=“in_container“ full_screen_row_position=“middle“ column_margin=“default“ column_direction=“default“ column_direction_tablet=“default“ column_direction_phone=“default“ scene_position=“center“ text_color=“dark“ text_align=“left“ row_border_radius=“none“ row_border_radius_applies=“bg“ overflow=“visible“ overlay_strength=“0.3″ gradient_direction=“left_to_right“ shape_divider_position=“bottom“ bg_image_animation=“none“][vc_column column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_tablet=“inherit“ column_padding_phone=“inherit“ column_padding_position=“all“ column_element_direction_desktop=“default“ column_element_spacing=“default“ desktop_text_alignment=“default“ tablet_text_alignment=“default“ phone_text_alignment=“default“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_opacity=“1″ column_backdrop_filter=“none“ column_shadow=“none“ column_border_radius=“none“ column_link_target=“_self“ column_position=“default“ gradient_direction=“left_to_right“ overlay_strength=“0.3″ width=“1/1″ tablet_width_inherit=“default“ animation_type=“default“ bg_image_animation=“none“ border_type=“simple“ column_border_width=“none“ column_border_style=“solid“][vc_column_text]

Spoznajte s nami fascinujúci svet zubnej protetiky.  Viete, ako môže pozitívne ovplyvniť Váš úsmev a celkovú kvalitu života?

[/vc_column_text][vc_column_text]Čo je zubná protetika? Je to odvetvie stomatológie, ktoré sa zameriava na náhradu chýbajúcich zubov a tkanív v ústnej dutine. Táto náhrada môže byť vo forme zubných mostíkov, parciálnych alebo úplných zubných náhrad, či zubných implantátov. Cieľom je obnoviť úplnosť a zdravie ústnej dutiny.

Prečo je to dôležité? Chýbajúce zuby môžu mať negatívny vplyv na Vašu kvalitu života. S pomocou zubnej protetiky môžeme obnoviť váš úsmev, zlepšiť reč, žuvanie potravy a dokonca aj fonetiku a mnoho ďaľšieho.

Individuálny prístup: Každý pacient je jedinečný a naším cieľom je pre Vás vytvoriť personalizované odborné riešenie.

Nemajte obavy, ak máte záujem o zubnú protetiku, sme tu, aby sme Vás podporili a odborne usmernili. Nechajte svoj úsmev znova zasvietiť![/vc_column_text][nectar_global_section id=“770″][/vc_column][/vc_row]

Objednajte sa na vyšetrenie