Skip to main content

SYDENT

Zubné strojčeky

Pomôžeme vám dosiahnuť pekný, zdravý a rovný chrup. Pre našich detských i dospelých pacientov dokážeme pripraviť individuálne riešenie na mieru. K dispozícii máme fixné, snímateľné i neviditeľné zubné strojčeky ktoré pomôžu aj tým najnáročnejším.

Výhody zubných strojčekov od SYDENT

  • Rovné a zdravé zuby na niekoľko rokov
  • Spoľahlivé riešenia pre malých aj veľkých
  • Neviditeľné strojčeky pre najnáročnejších klientov

Objednávame do 48h

Počas pracovných dní

Garancia kvality

Záruka na všetky zákroky

Bezbolestná stomatológia

Možnosť celkovej anestézie

Zubné strojčeky

Rovné a zdravé zuby nie sú len snom

Krivé zuby sa horšie čistia a sú náchylnejšie na parodontálne ochorenia a zubné kazy. Preto sú zubné strojčeky nielen otázkou estetiky ale aj zdravia. V našej ambulancii pracujeme so všetkými typmi, ktoré prispôsobujeme podľa individuálnych potrieb našich pacientov.

Moderné fixné strojčeky poskytujú pomerne rýchly výsledok korekcie chrupu a vďaka keramickým zámkom ich takmer nevidno a sú nenáročné na kontrolu. Snímateľné strojčeky sú vhodné pre deti s mliečnym a zmiešaným chrupom. Vďaka nim je možné vytvoriť miesto pre nový zub, prípadne korigovať rôzne odchýlky.

Neviditeľný strojček je novinkou v ortodencii. Je šetrný k zubom a vhodný pre detských i dospelých pacientov. Úpravu strojčeka zvládnete aj sami vďaka výmene dláh, preto nie je nutné aby ste kvôli strojčeku často navštevovali ambulanciu.

Objednajte sa online

Premeny

pred
pred

Náš tím

V sydente sa o vás postarajú naši odborníci

Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na najmodernejších technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov.